Loading...

Styl boho nie jest mi obcy, już dawno temu skradł moje serce. W tym stylu jest to coś – wolność, luz, wiatr we włosach. Kocham go za swoją prostotę i niepowtarzalność więc gdy tylko napisała do mnie Agnieszka z Bohemian Youngster z pewną propozycją nie mogłam odmówić.

Wpis powstał z miłości do stylu boho i miłości do dzieci, które w tym stylu ubieramy 😊

Kilka słów o marce

Bohemian Youngster to polska marka, szyjąca ubranka dla dzieci w stylu boho, wszystko jest wykonywane ręcznie w małej domowej manufakturze – już ten fakt czyni markę wyjątkową. Wyjątkowa jest także historia samej firmy.

Ubrania boho dla dzieci z Bohemian Youngster są nie tylko wygodne ale także niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Każda rzecz ma swoją historię. Bardzo cenię sobie rzeczy wykonane przez kogoś ręcznie, mają one duszę, dlatego są tak cenne. Ubranka uszyte są z najwyższej jakości naturalnych materiałów.

Najbardziej podobają mi się długie spódniczki dla dziewczynek. Spódniczki maxi to letni hit. W sklepie dostępne są również spódniczki o nietypowej, ale bardzo modnej długości 7/8. Ubranka są wygodne, cechują się lekkością i kolorystyką nawiązującą do natury. Wykonanie jest bardzo estetyczne.

Do każdego produktu jest dodana instrukcja jak dbać o tkaninę by służyła jak najdłużej.

Spódniczka maxi w delikatnych kolorach, idealna dla małej dziewczynki na wiosnę i lato. Wzór w kwiatki dodaje dziewczęcego uroku.

 

 

Znajdzie się też coś w jesiennych kolorach.

Myślę, że każda młoda dama powinna mieć długą spódniczkę w swojej szafie.

Ubrania w stylu boho nadają się nie tylko do luźnych codziennych stylizacji, coraz częściej styl ten cieszy się powodzeniem także na uroczystościach okolicznościowych – urodziny, imieniny, nie wspomnę już o weselach, gdzie modny styl boho, dość często króluje jako motyw przewodni.

Prawdopodobnie niedługo będzie również dostępna kolekcja dla chłopców, może wtedy też uda nam się znaleźć coś dla naszego młodego kawalera 😊

Boho lubi lato, lato lubi boho

Bohemian Younster to nie tylko sklep ale również blog, na którym przeczytacie dużo ciekawych i inspirujących wpisów. Jak same autorki bloga piszą – boho lubi lato a lato lubi boho – jest to styl kojarzący się z latem, beztroską, słońcem, morzem i dojrzałymi kłosami zboża. Czekam z niecierpliwością na nową kolekcję wiosna/lato. Nie mogę doczekać się nowych kolorów i wzorów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*