Loading...

Blog został otwarty w listopadzie, niedługo po tym przeprowadzaliśmy się, później musieliśmy urządzić się w nowym mieszkaniu, pochłonęło mnie załatwianie różnych spraw i ogarnianie domu. Jak już mniej więcej się ogarnęliśmy to zaczęły się przygotowania do świąt i tak naprawdę dopiero teraz potrafię wyrwać chwilę by poświęcić ją na rozwój bloga i chciałabym dobrze to wykorzystać.

Podsumowanie 2018

To będzie krótkie podsumowanie, w końcu blog działa dopiero od niespełna dwóch miesięcy, ale udało mi się zawrzeć krótka współpracę z Bohemian Youngster, dzięki której powstał wpis o modzie dla dzieci w stylu boho.

Statystyki na dzień dzisiejszy nie są zbyt zadowalające, ale nie spodziewam się kokosów po opublikowaniu zaledwie 6 wpisów.

Plany na 2019

W nadchodzącym Nowym Roku chciałbym aby cyklicznie pojawiały się wpisy o zdrowym stylu życia. Chcę też, wprowadzić różnego rodzaju wyzwania, które raczej będą ukazywać się na moim Instagramie a nie na blogu, tutaj mogą ewentualnie pojawić się wpisy podsumowujące dane wyzwanie lub opisujące je.

Dodatkowo chciałabym stworzyć planery tych wyzwań, które byłyby możliwe do pobrania, tylko muszę jeszcze pomyśleć jak to zrobić i zaprojektować taki planer.

Planuje raz w miesiącu dodawać wpis z celami na bieżący miesiąc, w stylu „moje cele na…” i pod koniec miesiąca wpis podsumowujący, czy udało mi się dane cele zrealizować.

Chciałabym by w miesiącu ukazywały się średnio 4 wpisy czyli jeden wpis na tydzień, jeśli uda mi się pisać częściej to super, ale wolę nie podnosić sobie poprzeczki tak by jej nie przeskoczyć.

Statystyki:

Średnio w ciągu miesiąca blog odwiedza: 150 osób czyli około 5 osób dziennie, może to niezbyt dużo ale ja się cieszę, cieszę się z każdego jednego czytelnika. Tym bardziej jestem zadowolona z tak sporej liczby odwiedzin, biorąc pod uwagę niewielką ilość wpisów i to, że blog działa od listopada.

Najbardziej spodobał Wam się wpis

https://www.aleksandrazmuda.pl/2018/12/pielegnacja-pepka-u-noworodka/

Zapraszam do obserwowania mojego fanpage i Instagrama

A w Nowym Roku

Życzę wszystkim moim czytelnikom dużo zdrowia, miłości, zadowolenia i spełnienia. Wytrwałości w dążeniu do celu, samych pogodnych dni, sukcesów i spełnienia marzeń.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*