Loading...

Powieść Agaty Przybyłek z serii Seria z domkami. Z tego co wywnioskowałam na blogu Agaty jest to druga książka z tej serii, choć autorka zapewnia, że kolejność czytania książek z Serii z domkami nie ma znaczenia.

Zdaje się, że to moja pierwsza książka, która przeczytałam autorstwa Agaty Przybyłek, ale zapewniam, że nie ostatnia bo już jestem w trakcie czytania kolejnej książki, również z Serii z domkami.

O powieści:

Gdy zaczęłam czytać tą książkę miałam mieszane uczucia. Na początku tego „nie czułam”. Dopiero gdzieś w połowie bardzo się wciągnęłam i później już do końca przeczytałam jednym tchem. Losy bohaterów nie są prawdziwe, autorka nie inspirowała się prawdziwą historią osób, wszystko jest wymyślone przez autorkę.

Łucja

Główna bohaterka powieści. Młoda, ambitna dziewczyna, której przytafia się niesamowita przygoda. Niespodziewanie musi dorosnąć i podjąć najważniejszą w życiu decyzję. Wybiera miłość. Mała dziewczynka Klara wywraca jej życie do góry nogami i mimo przeciwności losu, Łucja radzi sobie świetnie. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Łukasza, mężczyznę z którym połączy ją piękne uczucie. Czy ich miłość przetrwa?

Łukasz

Młody dziennikarz. Tkwi w nieszczęśliwym związku z Eweliną, która jeszcze sporo namiesza w jego życiu. W momencie gdy spotyka na plaży Łucję jego serce zaczyna mocniej bić. W kolejnych dniach łapie się na tym, że często myśli o dziewczynie spotkanej na plaży. W końcu zbiera w sobie odwagę by zakończyć związek z Eweliną ale czy dziewczyna tak łatwa da za wygraną?

Justyna

Młoda, ambitna studentka przed którą otwierają się drzwi do wymarzonej kariery. Dostaje pracę w zespole naukowym i jednego z cenionych profesorów. Natomiast jej kontakt z profesorem przybiera postać bliskiej relacji, która kończy się dla obojga w niepomyślny sposób.


Ciekawa i wciągająca powieść o młodych ludziach, których losy w pewien sposób się że sobą łączą. Polecam

Ocena: 4/5

Zapraszam do przeczytania moich innych recenzji

https://www.aleksandrazmuda.pl/2019/10/to-nie-moze-byc-prawda-recenzja/

https://www.aleksandrazmuda.pl/2019/11/uwierz-w-mikolaja-recenzja/

Zapraszam również do odwiedzenia bloga autorskiego Agaty Przybyłek

http://agataprzybylek.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*