Loading...

Maj, piękny miesiąc. Żyje się lepiej bo już nie ma tyle zakazów i nakazów jak w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. 31 maja wszyscy odetchnęliśmy z ulgą, gdy w końcu można było normalnie wyjść na spacer bez maseczki.

Maj

W maju obchodzimy Dzień Matki, w tym roku swoje święto obchodziłam już po raz 6, pierwszy raz jako matka trójki małych urwisów. Muszę kiedyś stworzyć wpis o tym jak wygląda życie matki trójki dzieci bo to niezły cyrk. W maju byliśmy już ciut od podjęcia decyzji o krótkim wyjeździe rodzinnym, niestety musieliśmy obejść się smakiem bo plany nieco się pozmieniały. Niemniej jednak żyję nadzieją, że w końcu się uda i do takiej podróży dojdzie, kto wiem, może już w czerwcu.

Co ciekawego czytałam

Muszę się pochwalić, że w końcu udało mi się przeczytać jakąś książkę, bo ostatnio było ciężko z czasem. Ale jest, mamy to i oto wczoraj na bloga wskoczyła recenzja książki Nicoli Rayner „Dziewczyna, którą znałaś” Nie tracę czasu, korzystam z każdej wolnej chwili i czytam, czytam, czytam. Obecnie mam rozpoczęte 3 książki jest to „Kasztanowy ludzik”, „Życie Cię kocha, Lili” i „Kółko się pani urwało”, tą ostatnią już prawię kończę, więc spodziewajcie się recenzji w ciągu najbliższych dni.

Dziewczyna, którą znałaś

Ciekawy film/serial

Niestety nic ciekawego. Jak z książkami trochę się poprawiło i więcej czytałam, tak z filmami i serialami dalej stoję w miejscu. Zaczęłam oglądać film „Domysł” ale na razie obejrzałam połowę. Serial „Znaki” o którym pisałam Wam w kwietniu gdzieś mi umknął i całkiem wypadło mi z głowy, żeby go dokończyć, obiecuję się poprawić w tej dziedzinie.

Co nowego na moim drugim blogu

W maju mój drugi blog Domowe Serduszko przeszedł metamorfozę, została zmieniona szata graficzna i odświeżyliśmy logo. W maju pojawiły się tam 3 nowe wpisy

http://domoweserduszko.pl/2020/05/ziemniaki-z-oscypkiem-i-szpinakiem-z-grilla/

http://domoweserduszko.pl/2020/05/dlaczego-warto-jesc-awokado/

http://domoweserduszko.pl/2020/05/weganskie-babeczki-z-kaszy-manny/

Ostatni wpis na blogu i najlepsze zdjęcie na Instagramie

Ostatnio na blogu pojawił się wpis z recenzją, niezbyt udanego debiutu Nicoli Rayner

https://www.aleksandrazmuda.pl/2020/06/dziewczyna-ktora-znalas-nicola-rayner/

Na Instagramie też ostatnio dużo się dzieje, testuję różne układy i obserwuję co Wam się podoba. Pomysł dodawania zdjęć w formie puzzli był totalnym niewypałem. Spadły zasięgi. Natomiast prowadzenie spójnego profilu też jakoś nie specjalnie się sprawdza, więc podejrzewam, że wrócę do standardów. Najpopularniejsze zdjęcie w maju to :

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*