Loading...

To będzie krótki wpis bo ileż można napisać o jednym zestawie do robienia baniek? Pierwszy raz zestaw do robienia baniek zobaczyłam u sąsiadki i od razu przypadł mi do gustu, moim dzieciom zresztą też, więc następnego dnia wybrałam się do sklepu by też taki zestaw zakupić.

Pomysł na prezent

Zestaw do robienia baniek to świetny pomysł na prezent jestem pewna że ucieszy każde dziecko a nie ukrywam, że przyniesie frajdę również dorosłym. Polecam dzieciom od 3 do 8 a może i nawet 10 lat, a może i starszym, bo nie wiem kiedy fascynacja z robienia baniek się kończy.

Co zawiera zestaw

W skład zestawu wchodzą trzy łapki do robienia banek. Wychodzą różne bańki. Jedna łapka to duże kółko do robienia ogromnych baniek, druga jest w kształcie zbliżonym do kwiatka i wychodzą z niej bańki duże oraz mniejsze pojedyncze, a trzecia łapka służy do robienia dużych baniek i potrójnych kształtem zbliżonym do koniczynki. Dodatkowo w zestawie mamy miskę, basenik, czy nie wiem jak to inaczej nazwać, do którego wlewamy płyn oraz butelkę płynu, ale sugeruję dokupić butelki z płynem bo ta która jest dołączona do zestawu starcza tylko na jeden raz a gwarantuję, że dzieci będą chciały pobawić się dłużej, dlatego warto zrobić zapas.

Zalety

Zestaw jest wykonany solidnie. Po włożeniu do pudełka zajmuje niewiele miejsca, więc śmiało można go zabrać na wakacje, będzie to zawsze dodatkowa atrakcja dla dzieci, bo jak wiadomo wyjazdy z dziećmi często mają niewiele wspólnego z tym co zaplanujemy. Gwarancja zabawy i zajęcia dla dziecka na kilkanaście minut, nie oszukujmy się taki zestaw nie jest czymś, co zajmie dziecko na pół dnia, ale myślę że spokojnie zdążymy wypić kawę i nieco odpocząć.

Zestaw do robienia baniek

Sklep: Pepco

Cena: 39,99 zł

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*