Loading...

Moje plany na listopad to temat dzisiejszego wpisu, w którym w skrócie opowiem Wam jak zaplanowałam sobie ten miesiąc.

Zacznę od tego, że czas leci bezlitośnie szybko. To nie możliwe że już prawie połowa listopada. Ten wpis zaplanowałam sobie na początek tego tygodnia, ale ze względu na to, że w tym tygodniu dzieci nie chodzą do przedszkola to czas spędzam z nimi a nie przed komputerem. Ustaliłam z mężem, że w weekend ja będę mieć czas na pracę a on zajmie się dziećmi, dlatego dziś mam czas, żeby napisać Wam o moich planach na ten miesiąc.

Plany związane z rozwojem osobistym

Rozpoczęłam kurs online i w listopadzie zamierzam przerobić przynajmniej 20% kursu. Narazie mam 2% więc nie wiem czy uda mi się osiągnąć to co sobie zaplanowałam, ale jestem dobrej myśli. Dużo zależy od tego, jak rozwinie się sytuacja w kraju, bo jeśli pozamykają przedszkola to będę mieć znacznie mniej czasu na realizowanie swoich planów. Planuję też nauczyć się rysować i brush letteringu. Ostatnio oszalałam na punkcie bullet journal też chcę taki prowadzić dlatego chcę nauczyć się tych dwóch rzeczy.

Plany związane z rozwojem bloga

Rozplanowałam sobie w tym miesiącu po 2 wpisy na tydzień. Póki co udaje mi się utrzymać ten poziom. Planuję jeszcze zrobić listę inspirujących blogów oraz podcastów i webinarów, które warto posłuchać, żeby się czegoś nauczyć. Jedno szkolenie dotyczące Instagrama mam już za sobą. Czy wyniosłam z niego coś wartościowego? O wielu rzeczach już wiedziałam, ale warto brać udział w takich webinarach bo zawsze można coś ciekawego usłyszeć albo się zainspirować. Planuję też powoli zacząć rozpisywać plany na kolejny rok. Wiadomo, że to jedna wielka niewiadoma, ale warto przygotować sobie plan.

Co ciekawego planuję robić z dziećmi

Na listopad mam kilka fajnych pomysłów na czas spędzony z dziećmi. By umilić sobie ten trudny okres i urozmaicić długie wieczory i coraz chłodniejsze dni wymyśliłam kilka ciekawych, kreatywnych zajęć. Między innymi planujemy zrobić karmnik dla ptaków bo odwiedzają nasz ogródek duże ilości skrzydlatych przyjaciół. Będą też inne ciekawe zabawy więc koniecznie śledźcie nasz profil na instagramie poświęcony tylko i wyłącznie tamatyce dotyczącej dzieci https://www.instagram.com/eljotjot/

My natomiast czekamy na materiały, które są już w drodze i zabieramy się do pracy.

A co oprócz tego

A oprócz tego wszystkiego mam zamiar spędzić ten listopad w miły sposób, mimo że wiem, że nie będzie to łatwy czas, szczególnie jeśli zostanie wprowadzony kolejny lock down. Obiecałam sobie również, że będę pamiętać o sobie i o odpoczynku bo relaks jest bardzo ważny.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*