Loading...

O mnie, o blogu, współpraca…

O mnie, o blogu, współpraca…

O mnie

Mam na imię Aleksandra, jestem licencjonowaną pielęgniarką i mamą trójki dzieci – Lilki, Jasia i Julki. Na co dzień zajmuję się dziećmi i domem. W wolnej chwili rozwijam swoje pasje i czytam. Lubię aktywnie spędzać czas, gotować i podróżować. Promuję zdrowy styl życia.

W życiu staram się doceniać każdą chwilę, żyję tu i teraz. Najcenniejsze są dla mnie chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam obcować z naturą i spędzać czas z dala od miejskiego zgiełku.

Celebruję życie.

Marzę o własnym domku w cichej zielonej okolicy, najlepiej w górach, blisko lasu i o psie. Chciałabym też mieć domek letniskowy nad jeziorem.

Moją pasją jest blogowanie i fotografowanie.

Jestem autorką bloga Domowe serduszko

Działam w Fundacji JiM

O blogu

AleksandraZmuda.pl to blog lifestylowo-parentingowy, głównie o dzieciach i zdrowym stylu życia, ale także o podróżach i książkach.

To jedyny taki blog w blogosferze oparty na doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy, gdzie całość dopełniają wysmakowane zdjęcia mojego autorstwa.

Blog cechuje indywidualność – chcę Ci przekazać, że nie musisz podporządkowywać się większości, możesz mieć własne zdanie. Wystarczy, że posłuchasz swojego serca i rozumu i będziesz postępować w zgodzie z własnymi przekonaniami i samym sobą, a osiągniesz to czego Ci potrzeba.

Zastrzegam sobie prawo do tekstów i zdjęć, nie zezwalam na kopiowanie zarówno treści jak i fotografii.

Współpraca

Jestem również autorką bloga Domowe serduszko

Przykłady kampanii na blogu: